درباره ما

مجتمع كارخانجات توليدی توس چينی بزرگترين توليد كننده چينی مظروف در خاور ميانه و دومين توليد كننده چينی در جهان با ظرفيت ساليانه ۲۲۰۰۰ تن چينی، در سال ۱۳۶۰ به ثبت رسيد و كار مطالعات و تحقيقات آن آغاز شد.

مجتمع توس چینی در همان سال های اوليه فعاليت خود با تكيه بر تكنولوژی بالای توليد و دانش متخصصين متعهد و مجرب داخلی و خارجی پا به عرصه بازارهای جهانی نهاد و در طي چند سال، موفق به كسب سهم عمده ای از بازارهای داخلی و خارجی گرديد.

مجتمع كارخانجات توليدی توس چينی با تكيه بر خداوند متعال، تأمين نياز جامعه برای خوردن و آشاميدن در ظروفي بهداشتي و زيبا را هدف خود ميداند و در اين راستا با توليد و فروش انواع ظروف چينی غذاخوری تمام توان خود را در راه تأمين اين نياز و ارائه محصولاتی سالم، زيبا، با كيفيت و قيمت مناسب به كار ميبرد.

اين سازمان برای توسعه كيفيت و كميت محصولات خود و حفظ سهم خود در بازار و حضور فعال در بازارهای منطقه ای و بين المللی، خرد گرايی و دانايی محوری، مشتري مداری، رعايت اصول اخلاقی و انسانی، حفظ محيط زيست و رفتار مسئولانه در قبال كاركنان، سهامداران، مشتريان، رقبا و جامعه را اصول حاكم بر رفتار خود می داند.

 تمركز بر توسعه همه جانبه منابع انسانی و حفظ اعتماد مشتريان، حفظ سلامت محصولات با به كارگيری دانش روز و خدمت بی منت به ذی نفعان سازمان، اصولی هستند كه برای توليد محصولاتی با كيفيت همواره سر لوحه برنامه ريزی ها و تصميم گيری های سازمان می باشد.

مجتمع توليدي توس چيني با احترام به سليقه و نياز مشتريان، رضايت مشتري را فاكتور اصلي كيفيت محصول خود مي داند ودر اين راستا با توليد محصولات متنوع، سبُك و زيبا در طرحها و رنگهاي مختلف، با در نظر گرفتن سلايق مشتريان در بازارهاي هدف، سعي نموده است تا لبخند رضايت را بر لبان مصرف كنندگان عزيز خود شاهد باشد.

توس چينی علاوه بر استفاده از توان و تخصص نيروهای متعهد خود، با تكيه بر تكنولوژی روز دنيا و استفاده از سيستم های پرس ايزواستاتيك در توليد چيني و همچنين استفاده ازآخرين دستاورد توليد چينی در جهان كه توليد توسط ربات های هوشمند ميباشد و بهره گيری از علم و تجربه كارشناسان بزرگ جهان در عرصه توليد چينی توانسته است نظر مصرف كنندگان و كارشناسان ايران و جهان را به خود جلب كند.

شركت عظيم توس چینی مجهز به كليه امكانات لازم جهت توليد چينی از ابتدا تا انتها می باشد. وجود واحدهای طراحی و مدل سازی، آفرينش های هنری، قالب سازی، طراحي و چاپ عكسبرگردان، آزمايشگاه مكانيك و شيمی تخصصی در زمينه چينی، واحد تحقيق و توسعه، نوسازی، ممبران سازی و CNC ، واحد نمايشگاهها، واحدهای تضمين كيفيت و … از مزيتهايی است كه باعث می شوند تا مجتمع توس چيني قدرت انعطاف و تغيير سريع متناسب با نيازهای بازار را دارا باشد.

متخصصين اين مجتمع همواره با تلاش خود سعي بر ارائه طرح های بدنه جديد داشته اند، به همين منظور وجود بيش از ۱۶ طرح بدنه مُدور مانند شايان ، كاجی، پوست ماهی، رويال ، آفتابگردان، موج ، پيچ ، شل ، آلمانی ، ژاپنی ، بانتيك ، سان رايز، زنجيره ای و… و همچنين ۱۰ طرح بدنه غير مدور مانند برگی، پازل، نايس، سينوس، كلاسيك، مدرن، اسكوار، دلتا، پرل ، آريسا و .. همواره پيشرو در ارائه طرح بدنه چينی در سطح كشور بوده است.